Košík

ÚvodO násAktuality › PŘEDVÁDĚCÍ AKCE BOBR SERVIS DĚČÍN - HUSQVARNA PROFI DEN (3.5.2017)

PŘEDVÁDĚCÍ AKCE BOBR SERVIS DĚČÍN - HUSQVARNA PROFI DEN (3.5.2017)

Srdečně vás zveme do Děčína, kde 3.5. od 10 do 16 hod. pořádá náš značkový prodejce BOBR servis předváděcí akci pro profesionály i zahrádkáře, která je zahrnuta do programu tzv. HUSQVARNA profi dny. VARI patří k významným dodavatelům BOBR servisu, nemůže zde tedy chybět.

Na VARI stánku si budete moci vyzkoušet především stroje pro komunální údržbu, jako např. zametací kartáč CB-80, nový ocelový kartáč B-35 VEDEX pro mechanické odstraňování plevele ze spár dlažeb nebo multifunkční nosič RAPTOR HYDRO s mulčovačem a bubnovou sekačkou, který se vyznačuje hydrostatickou převodovkou, osmikoňovým motorem a automatickou uzávěrkou diferenciálu. Nebude chybět ani štěpkovač RAPIDO či tlaková myčka W3000V. Těšíme se na vás.

Související produkty

RAPTOR HYDRO

RAPTOR HYDRO

RAPTOR Hydro je multifunkční nosič adaptérů, který lze díky široké škále příslušenství používat po celý rok. RAPTOR Hydro je navržen především tak, aby dobře padl do ruky a pohodlně se s ním pracovalo, ergonomie a dobré vyvážení stroje byly při vývoji prioritou. Vybaven je silným čtyřtaktním motorem B&S 950E, hydrostatickou převodovkou, automatickou uzávěrkou diferenciálu a rozběhovou spojkou a brzdou NORAM – VARI.

Cena:39 990 Kč

Mulčovač RMS-600

Mulčovač RMS-600

Mulčovač se záběrem 60 cm je vynikajícím pomocníkem při likvidaci vysoké trávy, stařiny a náletových dřevin. Tento adaptér je vybaven nerezovým krytem sekacího prostoru a mulčovacím nožem Gator. Adaptér je určen k instalaci pouze na multifunkční nosič Raptor Hydro.

Cena:9 990 Kč

Bubnová sekačka RBS-700

Bubnová sekačka RBS-700

Bubnová sekačka je základním příslušenstvím multifunkčního nosiče RAPTOR Hydro a díky šíři záběru 70 cm slouží zejména pro sekání vysoké trávy na velkých rozlohách.

Cena:9 990 Kč

Zametací kartáč CB-80

Zametací kartáč CB-80
Záruka 5 let

Jednoúčelový kartáč CB-80 je celoroční pomocník určený pro odmetání nečistot a sněhu ze zpevněných ploch. Je osazen čtyřtaktním motorem HONDA GCV 160.

Cena:29 990 Kč

Ocelový kartáč B-35 VEDEX

Ocelový kartáč B-35 VEDEX
Novinka

VEDEX je stroj pro ekologické mechanické čištění a odstraňování nečistot a plevele ze zpevněných ploch, zejména zámkových dlažeb. V zimě navíc snadno odstraní zmrazky a ušlapaný sníh.

Cena:22 990 Kč

Štěpkovač RAPIDO

Štěpkovač RAPIDO

Štěpkovač RAPIDO je určen pro dvoutaktní i čtyřtaktní pohonné jednotky TERRA a VARI s odstředivou spojkou 80 mm.

Cena:18 990 Kč

Tlaková myčka W3000V

Tlaková myčka W3000V
Novinka

Tlaková myčka W3000V je určena pouze pro pohonné jednotky VARI s čtyřtaktním motorem! Myčka je vhodná nejen pro domácí použití, ale i pro náročnější podmínky menších firem nebo zemědělských družstev apod.

Cena:5 990 Kč