Košík

ÚvodO nás › Lidé ve VARI

Lidé ve VARI

 

Ing. Lucie Farkačová

Ing. Lucie Farkačová

Manažerka exportu ›

„Pracuji ve VARI od 1.2.2014. Traktůrky a bubnové sekačky VARI zná snad každý v mém okolí. Nikdy by mě  ale nenapadlo, že budu ve VARI pracovat a zaujme mě zahradní a zemědělská technika. Práce mě těší nejen proto, že vyrábíme skvělé stroje s tradicí, ale především máme dobrý tým, který táhne za jeden provaz.“

Vladimír Drobný

Vladimír Drobný

Vedoucí kontroly ›

„Pracuji ve VARI od 1.9.1983. Na VARI se mi líbí, že neustále přichází s novými produkty a pokračuje ve výrobě původního oblíbeného stavebnicového VARI systému, který se neustále vylepšuje a přesto zůstává stále kompatibilní s původními stroji. Také je dobré, že investujeme do stavební obnovy firmy s důrazem na šetření energií. Tento přístup a filozofie je mi velmi blízká.“

Milan Steklý

Milan Steklý

Odborný prodavač ›

Pracuji ve VARI od 1.4. 2016. Vystudoval jsem Střední Průmyslovou Školu v Hradci Králové, takže jsem měl k zahradní technice relativně blízko. Na VARI se mi líbí, že jí každý z mého okolí zná odpradávna jako kvalitní zemědělskou techniku s neustálými novinkami a inovacemi. Jsem velice rád, že zde mohu pracovat a neustále se zdokonalovat jak po stránce strojní, tak obchodní.

Jakub Randula

Jakub Randula

Pracovník montáže ›

Ve Vari pracuji od 1.1.2014. K práci v naší firmě mě přivedl hlavně děda a legenda Vari, František Šimák. Pracovat v týmu, jaký máme a zdokonalovat se v manuální práci, je pro mě radost. Na Vari se mi líbí neustálá snaha o inovaci svých výrobků, poctivý přístup ke konstrukci strojů a zájem o prosazení v cizině.

Šárka Koláčková

Šárka Koláčková

Referentka nákupu ›

Pracuji ve VARI od 1.4.2015. VARI je v povědomí lidí zakotveno jako léty prověřená a pozitivně vnímaná značka. Jako nákupčí spolupracuji s většinou našich oddělení a mohu potvrdit, že přátelské prostředí a týmový duch nás motivuje k velmi dobrým výsledkům. Zájem o naše výrobky a úspěchy na výstavách to jenom potvrzuje, na což jsem náležitě hrdá.