Košík

ÚvodO násVýstavy a prezentace - foto › HONDA DAY PRAHA (13.5.2017) - FOTO A INFO

HONDA DAY PRAHA (13.5.2017) - FOTO A INFO

V sobotu 13.5. pořádala f. BG TECHNIK cs, a.s. Praha na břehu Vltavy tradiční předváděcí den zahradní techniky a motorových člunů.

Na stánku VARI byl obrovský zájem o sekačky na vysokou trávu, a to jak bubnové, tak mulčovače. V permanenci byl nový multifunkční RAPTOR HYDRO, tu s bubnovou sekačkou, tu s mulčovačem. Jeho menší "parťák" F-550 se nenechal zahanbit, též sekal, co mu síly stačily. Především zástupci obcí zůstali v němém úžasu, kterak si tyto stroje s vysokou trávu snadno a bez námahy poradí. A malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem? Ten byl osedlán snad po celý den. Kdy jindy si ho zájemci mohou na tak velkém prostoru vyzkoušet a otestovat? V obležení byla též tlaková myčka W3000V pro pohonné jednotky VARI, která jakožto letošní novinka sklidila velký ohlas. Profesionální duralové čerpadlo, velký tlak a průtok, kompaktní konstrukce a nízká cena, to jsou její úžasné vlastnosti. Každý majitel VARI se čtyřtaktním motorem by ji měl mít. Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na travní sekačku VARI CSL 484 H, která zde mezi záplavou sekaček HONDA našla své místo na slunci a zaujala nejdnoho návštěvníka. HONDA samozřejmě táhla také, však to byl den hondy, především pak travní sekačky a motorové čluny. Po celý den panovalo krásné počasí a dobrá nálada, zájemců o vyzkoušení strojů v akci byla spousta a většina z nich se již na místě stala novými vlastníky. Přístí rok se ve Velké Chuchli u Vltavy těšíme opět na shledanou.

Související fotografie

Související produkty

RAPTOR HYDRO

RAPTOR HYDRO

RAPTOR Hydro je multifunkční nosič adaptérů, který lze díky široké škále příslušenství používat po celý rok. RAPTOR Hydro je navržen především tak, aby dobře padl do ruky a pohodlně se s ním pracovalo, ergonomie a dobré vyvážení stroje byly při vývoji prioritou. Vybaven je silným čtyřtaktním motorem B&S 950E, hydrostatickou převodovkou, automatickou uzávěrkou diferenciálu a rozběhovou spojkou a brzdou NORAM – VARI.

Cena:39 990 Kč

Bubnová sekačka RBS-700

Bubnová sekačka RBS-700

Bubnová sekačka je základním příslušenstvím multifunkčního nosiče RAPTOR Hydro a díky šíři záběru 70 cm slouží zejména pro sekání vysoké trávy na velkých rozlohách.

Cena:9 990 Kč

Mulčovač RMS-600

Mulčovač RMS-600

Mulčovač se záběrem 60 cm je vynikajícím pomocníkem při likvidaci vysoké trávy, stařiny a náletových dřevin. Tento adaptér je vybaven nerezovým krytem sekacího prostoru a mulčovacím nožem Gator. Adaptér je určen k instalaci pouze na multifunkční nosič Raptor Hydro.

Cena:9 990 Kč

DS-521BiS Agatha

DS-521BiS Agatha
Novinka

Agatha je bubnová sekačka určená pro sekání vysoké trávy v zahradách do rozlohy 10 000 m2. Je osazena čtyřtaktním motorem Briggs & Stratton 675 IS a vybavena elektrostartem.

Cena:22 990 Kč

Travní sekačka CSL 484 H

Travní sekačka CSL 484 H
Akce, slevyNovinka

Benzinová sekačka na trávu s pojezdem a šíří záběru 48 cm je osazena čtyřtaktním motorem Honda GCV 160. Je vybavena funkcí 4v1 - boční výhoz, mulčování, sběr do koše, zadní výhoz.

Cena:10 990 Kč

Vyžínač křovin F-550

Vyžínač křovin F-550
Záruka 5 let

Vyžínač křovin se záběrem 58 cm je vynikajícím pomocníkem při likvidaci vysoké trávy, stařiny a náletových dřevin. Osazen je čtyřtaktním motorem HONDA GCV 190 a vybaven nerezovým krytem sekacího prostoru a mulčovacím nožem Gator.

Cena:26 990 Kč

VARI IV GLOBAL + ANV-400 (motor VARI XP-200)

VARI IV GLOBAL + ANV-400 (motor VARI XP-200)
Akce, slevy

Při zakoupení malotraktoru VARI IV GLOBAL s motorem VARI XP-200 dostanete vyklápěcí návěs ANV-400 zdarma.

Původní cena:58 740 Kč

Cena:44 990 Kč

Štěpkovač RAPIDO

Štěpkovač RAPIDO

Štěpkovač RAPIDO je určen pro dvoutaktní i čtyřtaktní pohonné jednotky TERRA a VARI s odstředivou spojkou 80 mm.

Cena:18 990 Kč

Tlaková myčka W3000V

Tlaková myčka W3000V
Novinka

Tlaková myčka W3000V je určena pouze pro pohonné jednotky VARI s čtyřtaktním motorem! Myčka je vhodná nejen pro domácí použití, ale i pro náročnější podmínky menších firem nebo zemědělských družstev apod.

Cena:5 990 Kč