Košík

ÚvodO násVýstavy a prezentace - foto › TESTOVACÍ DEN TŘESKONICE HSQ CENTRUM (20.4.2017) - FOTO A INFO

TESTOVACÍ DEN TŘESKONICE HSQ CENTRUM (20.4.2017) - FOTO A INFO

HSQ centrum, náš značkový prodejce z Loun, pořádal 20.4. testovací den na střelnici v obci Třeskonice. Tato akce byla zaměřena na údržbu zeleně v obcích, proto byli pozváni hosté z řad odborné veřejnosti.

Největší pozornost poutala novinka letošního roku, ocelový kartáč B-35 VEDEX pro mechanickou likvidaci plevelů a mechu, které prorůstají spárami dlažby chodníků. Velký zájem byl také o mulčovač F-700 HYDRO, RAPTOR HYDRO a štěpkovač RAPIDO plus. Pozadu nezůstal ani zametací kartáč CB-80, který sice nebylo kde vyzkoušet, ale zkušený personál f. HSQ centrum, pánové Silber a Patera podali zájemcům vyčerpávající informace. Pro všechny bylo připraveno bohaté občerstvení - kančí guláš, grilované maso a zelenina, dobré pití. Děkujeme za příjemný den v Třeskonicích a za rok zase na shledanou.

Související fotografie

Související produkty

Ocelový kartáč B-35 VEDEX

Ocelový kartáč B-35 VEDEX

VEDEX je stroj pro ekologické mechanické čištění a odstraňování nečistot a plevele ze zpevněných ploch, zejména zámkových dlažeb. V zimě navíc snadno odstraní zmrazky a ušlapaný sníh.

Cena:22 990 Kč

Mulčovač F-700 Hydro

Mulčovač F-700 Hydro
Záruka 5 let

Mulčovač se záběrem 70 cm je profesionálním pomocníkem při likvidaci vysoké trávy, stařiny a náletových dřevin v členitém a svažitém terénu. Osazen je čtyřtaktním motorem HONDA GXV 390 a hydrostatickou převodovkou s plynulým pojezdem dopředu i dozadu.

Cena:94 990 Kč

Zametací kartáč CB-80

Zametací kartáč CB-80
Záruka 5 let

Jednoúčelový kartáč CB-80 je celoroční pomocník určený pro odmetání nečistot a sněhu ze zpevněných ploch. Je osazen čtyřtaktním motorem HONDA GCV 160.

Cena:29 990 Kč

RAPTOR HYDRO

RAPTOR HYDRO

RAPTOR Hydro je multifunkční nosič adaptérů, který lze díky široké škále příslušenství používat po celý rok. RAPTOR Hydro je navržen především tak, aby dobře padl do ruky a pohodlně se s ním pracovalo, ergonomie a dobré vyvážení stroje byly při vývoji prioritou. Vybaven je silným čtyřtaktním motorem B&S 950E, hydrostatickou převodovkou, automatickou uzávěrkou diferenciálu a rozběhovou spojkou a brzdou NORAM – VARI.

Cena:39 990 Kč

Mulčovač RMS-600

Mulčovač RMS-600

Mulčovač se záběrem 60 cm je vynikajícím pomocníkem při likvidaci vysoké trávy, stařiny a náletových dřevin. Tento adaptér je vybaven nerezovým krytem sekacího prostoru a mulčovacím nožem Gator. Adaptér je určen k instalaci pouze na multifunkční nosič Raptor Hydro.

Cena:9 990 Kč

Štěpkovač RAPIDO Plus

Štěpkovač RAPIDO Plus

Jednoúčelový štěpkovač RAPIDO Plus je poháněn výkonným čtyřtaktním motorem Briggs&Stratton 850 series TM.

Cena:24 990 Kč