Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

AGROTECH KIELCE (POLSKO) - 15.-17.3.2019

AGROTECH KIELCE (POLSKO) - 15.-17.3.2019 6. 3. 2019

Srdečně vás zveme do polského města Kielce, kde 15.-17.3. na výstavišti TARGI Kielce proběhne již 25. ročník mezinárodního zemědělského veletrhu AGROTECH 2019, kterého se pravidelně účastníme spolu s naším výhradním importérem pro Polsko PPHU HAND Sp. z o.o.

VARI se v Polsku těší velké popularitě, proto pro vás chystáme největší stánek v historii Agrotechu v hale K na vnitřní ploše K- 37. Těšit se můžete na malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem a dalším příslušenstvím včetně nového třetího kola TK-01 a přímo připojitelných strojů v čele s další novinkou - mulčovačem AF-550. Budou pro vás připraveny také dva multifunkční systémy MAX a RAPTOR, u kterých vám představíme nové příslušentví - senohrab SH-600 k Maxu a zametací kartáč RKV-1000. Nebudou chybět ani travní sekačky a traktůrek a štípačky na dřevo. Těšíme se na vás.