Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Bubnová sekačka BDR-720 ADELA PRO – novinka 2021

Bubnová sekačka BDR-720 ADELA PRO – novinka 2021 20. 4. 2021

Bubnová sekačka BDR-720 ADELA PRO navazuje na tradici své velmi úspěšné předchůdkyně. Ta prožila 18 let nepřetržité výroby. Přejeme naší nové ADELE PRO, aby byla neméně úspěšná. A na co se můžete těšit? 

ADELA PRO je první profesionální jednoúčelová čtyřrychlostní bubnová sekačka se zpátečkou a závěsem pro připojení sulky AV-650, je osazena motorem nové generace HONDA GCV200 a má šíři záběru 70 cm. Má výbornou manévrovatelnost v sadech či v jiných stísněných podmínkách, provozní a parkovací brzdu, velká kola s dezénem s vynikající adhezí na trávě a nová řídítka, která mají stranové a výškové nastavení a antivibrační tlumicí člen a další a další unikátní prvky.

Adely