Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyVARI powered by EGOVARI powered by EGOReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Charitativní projekt MDA RIDE Praha, Václavské náměstí (16.6.2018)

Charitativní projekt MDA RIDE Praha, Václavské náměstí (16.6.2018) 13. 6. 2018

MDA RIDE pomáhá v České Republice lidem s nervosvalovým postižením, známým jako svalová dystrofie. Je největší motocyklovou charitativní akcí a VARI je jejím hrdým partnerem. Přijďte podpořit 10. ročník MDA RIDE na Václavské náměstí v Praze a buďte společně s námi u toho!

plakat2018Akce se koná v sobotu 16.6.2018 od 9 do 17 hod. a Vy si můžete při této příležitosti vyzkoušet stroje VARI, které jsou vybaveny technologií inStart, tedy startováním pouhým zmáčknutím tlačítka - bubnovou sekačku Agatha, multifunkční vyžínač křovin Hurricane MaX nebo travní sekačku MP1 504 BiS. Na našem stánku si můžete prohlédnout i další stroje. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, koncerty, baviče, moderátory a především podpoříte myšlenku MDA RIDE. Těšíme se na Vás, vaše VARI.

Kalendář akcí 2023

Připravili jsme pro Vás přehled výstav, předváděcích akcí, praktických kempů a dalších akcí, na kterých najdete značku VARI. 

Více