Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

CHOVATELSKÁ VÝSTAVA HOŘICE - MIROSLAV VOLEJNÍK (15.-17.9.2017)

CHOVATELSKÁ VÝSTAVA HOŘICE - MIROSLAV VOLEJNÍK (15.-17.9.2017) 8. 9. 2017

Srdečně vás zveme na tradiční hořickou výstavu konanou ve dnech 15. - 17. září 2017 v areálu Na Závisti, Hořice. Na stánku našeho prodejce Miroslava Volejníka si budete moci prohlédnout a vyzkoušet řadu strojů VARI. 

Těšit se můžete na malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem, orebnou sestavu malotraktoru VARI GLOBAL s oboustranným pluhem APH-352 a další příslušenství pro obdělávání půdy. Budete si moci vyzkoušet štěpkovač RAPIDO a k vidění budou i multifunkční nosič LUCINA MaX a nová bubnová sekačka s elektrickým startérem DS-521BiS AGATHA. Těšíme se na vás.