Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEMOGREEN VYŠKOV (24.-25.5.2017)

DEMOGREEN VYŠKOV (24.-25.5.2017) 22. 5. 2017

Srdečně vás zveme do Vyškova, kde 24.-25.5. ve Vyškově na sportovním letišti proběhne výstava DEMOGREEN. Výstava poskytne návštěvníkům komplexní pohled na veškeré činnosti související s péčí o zeleň a dřeviny a celoroční údržbou veřejných ploch a úzkých komunikací. Primárním záměrem výstavy je prezentovat stroje a technologie pro realizaci těchto činností, a to s důrazem na praktické ukázky strojů v přímém nasazení.

Na stánku VARI si budete moci prohlédnout a vyzkoušet stroje určené pro komunální údržbu, a to profesionální mulčovač F-700 HYDRO se sulkou AV-650, zametací kartáč CB-80 a ocelový kartáč B-35 VEDEX. Těšíme se na vás od 9 do 18 hodin.