Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A PŘEDVÁDĚNÍ JIŘÍ MILISTERFER (10.5.2017)

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A PŘEDVÁDĚNÍ JIŘÍ MILISTERFER (10.5.2017) 6. 5. 2017

Dovolte, abychom vás pozvali k našemu značkovému prodejci Jiřímu Milisterferovi, který 10.5. pořádá Den otevřených dveří v areálu své firmy AGROM ve Strakonicích. Budete si zde moci prohlédnout nepřeberné množství techniky a nářadí, zakoupit za speciální ceny a pochutnat si na skvělém občerstvení.

Na stánku VARI si budete moci prohlédnout a vyzkoušet např. RAPTOR HYDRO s bubnovou sekačkou a mulčovačem, multifunkční to stroj s hydrostatickou převodovkou a silným osmikoňovým motorem, štěpkovač RAPIDO nebo zametací kartáč CB-80. Chybět nebude ani nový ocelový kartáč B-35 VEDEX či vyžínač křovin F-550. Určitě vás zaujmnou také travní sekačky se sběrným košem, které jsou velmi oblíbenou novinkou v sortimentu VARI. Těšíme se na vás.