Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Den otevřených dveří AGROWEST Klatovy (12.4.2019)

Den otevřených dveří AGROWEST Klatovy (12.4.2019) 10. 4. 2019

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveřích, který 12.4. pořádá náš jeden z největších značkových prodejců AGROWEST, a.s. na svém středisku v Klatovech. Uvidíte zde nepřeberné množství zemědělské techniky.

Kromě velkých traktorů, sklízecích mlátiček, manipulátorů, vleků či postřikových vozů si budete moci prohlédnout i malou mechanizaci. VARI patří k velmi důležitým značkám v sortimentu AGROWESTU, proto zde nemůže chybět. Můžete se těšit především na novinky letošního roku, jako např. senohrab SH-600 k Lucině MaX, třetí kolo TK-01 a sazeč brambor SB-40 k malotraktoru VARI Global či zametací kartáč RKV-1000 k RAPTORU Hydro. Další vystavené stroje najdete v seznamu níže. Nebude chybět ani bohaté občerstvení, jako např. plzeňské pivo, vynikající klobásy a vyhlášené klatovské koláčky :-) Těšíme se na vás.