Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGROWEST KLATOVY (13.4.2017)

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGROWEST KLATOVY (13.4.2017) 8. 4. 2017

Srdečně vás zveme do Klatov, kde středisko našeho značkového prodejce AGROWEST, a.s. s centrálou v Plzni pořádá den otevřených dveří. Můžete se těšit na bohatý program a přehlídku zemědělské a zahradní techniky.

V expozici VARI si budete moci prohlédnout a částečně vyzkoušet malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem ANV-400, bubnové sekačky AGATHA či multifunkční stroj pro sečení a komunální údržbu RAPTOR HYDRO. Nebude chybět ani štěpkovač RAPIDO plus či velký profesionální mulčovač F-700 HYDRO. Z novinek jmenujme např. ocelový kartáč B-35 VEDEX. Pro všechny hosty bude připraveno také bohaté občerstvení.