Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ MELICHAR.CZ ÚPICE (22.4.2017)

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ MELICHAR.CZ ÚPICE (22.4.2017) 19. 4. 2017

Srdečně vás zveme do Úpice, kde 22.4. od 8:00 pořádá náš značkový prodejce MELICHAR.CZ Den otevřených dveří v areálu své centrály v Úpici na Trutnovsku. Těšit si můžete na velkou přehlídku zahradní techniky a nářadí, kde VARI nebude chybět.

Na stánku VARI si budete moci prohlédnout novinky letošního roku, jako např. rotační sekačky na parkovou trávu, tlakovou myčku W3000V pod pohonné jednotky VARI, bubnovou sekačku DS-521BiS Agatha s elektrickým startérem či ocelový kartáč B-35 VEDEX. Nebudou chybět ani stávající výrobky, kterými jsou malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem, vyžínač křovin F-550, bubnová sekačka BDR-620 Lucina MaX, štěpkovače RAPIDO a RAPIDO PLUS nebo provzdušňovač trávníků PP-60. Uvidíte zde i multifunkční nosič RAPTOR HYDRO s příslušenstvím, který je loňskou novinku, jejíž popularita neustále roste.