Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Den otevřených dveří Plzeň

Den otevřených dveří Plzeň 19. 4. 2022

Náš největší značkový prodejce pro západní Čechy - AGROWEST a.s. - vás srdečně zve na den otevřených dveří do svého centrálního areálu v Plzni na Doubravce (ul. Hřbitovní 29), který se koná 21.4.2022.

Tento den je zaměřen především na komunální techniku pro údržbu zeleně a úklid ve městech, obcích, firmách atd. Na stánku VARI si tedy budete moci prohlédnout ocelový kartáč B-35 Vedexzametací kartáč CB-800provzdušňovač / prořezávač trávníku PP-60, profesionální mulčovač F-700 Hydro Hurricane nebo bubnovou sekačku DS-521 AGATHA a další. Vše si můžete na místě osahat a vyzkoušet.

Těšíme se na Vás. Vaše VARI a AGROWEST PLZEŇ