Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ZLÍN - AGRO SMETANA 14.-15.5.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ZLÍN - AGRO SMETANA 14.-15.5.2019 7. 5. 2019

V úterý 14.5. a ve středu 15.5.2019 vás srdečně zveme do Zlína na Den otevřených dveří k našemu značkovému prodejci Agro Smetana. V areálu provozny na Vršavě proběhne ukázka sečení, mulčování a komunální techniky! 

Ze sortimentu VARI můžete vyzkoušet například multifunkční stroj RAPTOR Hydro, který se svými vyměnitelnými adaptéry zvládne veškeré práce spojené s údržbou travnatých ploch. Nebude chybět ani malotraktor VARI Global s příslušenstvím, bubnové sekačky, travní traktory a řada sekaček se sběrným košem pro sečení okrasných trávníků. Akce bude probíhat po oba dny od 9 do 16 hod., na místě bude opět připraveno občerstvení. Těšíme se na vaši návštěvu!