Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Den zahradní a komunální techniky

Den zahradní a komunální techniky 27. 5. 2019

Třináctý ročník celostátní kontraktační výstavy a předváděcí akce profesionálních strojů se letos uskuteční 29. 5. 2019 na zelených plochách Slunečního náměstí v Praze 13. Akce pořádaná vydavatelstvím Profi pod záštitou starosty Městské části Praha 13 ing. Davida Vodrážky.

Akce je zaměřena především pro profesionály z oboru, ale zájem by měla vzbudit i u širší veřejnosti. Ze strojů VARI si budete moci prohlédnout a vyzkoušet profesionální mulčovač F-700 Hydro, ocelový kartáč B-35 VEDEX pro odstranění plevele ze zpevněných ploch bez použití chemie a multifunkční nosič RAPTOR Hydro se zametacím kartáčem a dalším příslušenstvím.

Odpolední část programu završí oblíbená tombola o hodnotné ceny. Ten, kdo vyplní po příchodu anketní lístek a vydrží do odpoledních hodin, se může těšit na zajímavou výhru v podobě tabletu, nářadí, popřípadě soudku kvalitního piva.

VARI-1