Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Dny otevřených dveří HOLUB Hobbymarket Mladá Vožice (31.5.-1.6.)

Dny otevřených dveří HOLUB Hobbymarket Mladá Vožice (31.5.-1.6.) 27. 5. 2019

Ve dnech 31.5. a 1.6. se bude konat u našeho značkového prodejce v Mladé Vožici den otevřených dveří. V areálu Hobbymarketu Jiřího Holuba si budete moci prohlédnout a vyzkoušet nepřeberné množství zahradní techniky a nářadí.

Na stánku VARI uvidíte novinky letošního roku - malotraktor VARI GLOBAL se třetím kolem TK-01 a sněhovými řetězy a senohrab SH-600 k multifunkční bubnové sekačce BDR-620 Lucina MaX. Dále nebude chybět RAPTOR Hydro - multifunkční stroj na větší plochy. Zde si ho budete moci prohlédnout s bubnovou sekačkou, lze k němu však připojit i mulčovač, zametací kartáč a další příslušenství. Těšit se můžete i na štěpkovač RAPIDO, travní sekačky, vyžínač křovin F-550 a štípačky na dřevo. Po oba dny bude zajištěno bohaté občerstvení. V pátek se na vás těšíme od 9.30 do 17 hodin, v sobotu pak od 8 do 13 hodin.