Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DŮM A ZAHRADA LOUNY (13.-16.4.2017)

DŮM A ZAHRADA LOUNY (13.-16.4.2017) 8. 4. 2017

Dovolte, abychom vás pozvali do Loun, kde se v termínu 13.-16.4. uskuteční XXI. ročník prodejní a kontraktační výstavy zaměřené na úpravu a zařízení interiéru, exteriéru obydlí a potřeby pro zahrádkáře - DŮM A ZAHRADA 2017. Této výstavy jarních trendů, kde mohou návštěvníci načerpat spoustu nových nápadů a inspirace, se každý rok účastní náš značkový prodejce HSQ centrum z Loun. Brány výstaviště budou otevřeny vždy od 9 do 17 hodin.

Na stánku HSQ centra si budete moci prohlédnout malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem a s příslušenstvím, bubnovou sekačku DS-521Z Agatha či multifunkční RAPTOR HYDRO s příslušenstvím. Nebude chybět ani letošní novinky, např. tlaková myčka k pohonným jednotkám VARI W3000V nebo travní sekačky VARI. Těšíme se na vás. Týmy VARI a HSQ centrum.