Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

FARMÁŘSKÉ TRHY TELČ - MIROSLAV PŘIBYL 14.10.2017

FARMÁŘSKÉ TRHY TELČ - MIROSLAV PŘIBYL 14.10.2017 5. 10. 2017

Srdečně Vás zveme do Telče, kde se v sobotu 14.10. konají farmářské trhy, kterých se zúčastní také náš místní značkový prodejce Miroslav Přibyl se stánkem zahradní techniky.

K prohlédnutí bude celá řada strojů a příslušenství VARI. Bude pro vás připraven malotraktor VARI IV Global s vozíkem ANV-380, který nyní můžete zakoupit za akční cenu 39.990 Kč, bubnové sekačky včetně nové Agathy s technologií INSTART, štěpkovač RAPIDO Plus či travní sekačky VARI. Na vlastní kůži si budete moci vyzkoušet ocelový kartáč B-35 VEDEX či zametací kartáč CB-80 se sběrným boxem. Těšit se můžete také na hydrostatickou sekačku RAPTOR HYDRO a další novinky a vychytávky VARI. Výstava bude zpestřena doprovodným programem - vyřezáváním dřeva pomocí řetězových pil. Těšíme se na Vás.