Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

FLORIA KROMĚŘÍŽ (1.-8.5.2019)

FLORIA KROMĚŘÍŽ (1.-8.5.2019) 29. 4. 2019

Již tuto středu 1.5.2019 začíná v Kroměříži 43. ročník největší zahradnické prodejní výstavy - FLORIA JARO. Výstava potrvá do středy 8.5.2019.

Srdečně vás zveme na náš stánek! Přijďte si prohlédnout novinky i stroje z tradičního sortimentu VARI - rotační kypřiče, malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem a příslušenstvím k obdělávání půdy či malotraktor VARI GLOBAL s připojeným třetím kolem, které je novinkou letošního roku. Vystavena bude i další novinka - adaptér senohrab SH-600 k bubnovým sekačkám Lucina MaX a vyžínačům křovin Hurricane MaX. A nebudou chybět ani vybrané modely travních sekaček se sběrným košem či travní traktor VARI RL 84 H. Z naší nabídky si vybere každý! Přijďte se přesvědčit. Těšíme se na vaši návštěvu.