Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

FLORIA KROMĚŘÍŽ (28.9.-1.10.2017)

FLORIA KROMĚŘÍŽ (28.9.-1.10.2017) 20. 9. 2017

Srdečně Vás zveme na tradiční prodejní výstavu pro zahradníky a zahrádkáře - FLORIA PODZIM, která proběhne v termínu 28.9.-1.10.2017 na výstavišti v Kroměříži.

Na stánku VARI si budete moci prohlédnout a objednat malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem ZDARMA včetně příslušenství pro orbu, kypření půdy, sázení brambor pomocí nosiče a hrobkovacích radlic, proorávání a vyorávání brambor. Uvidíte zde i jednoúčelové rotační kypřiče VARI KF-140 a KF-200, vyžínač křovin F-550, štěpkovač RAPIDO a také novinku letošního roku - bubnovou sekačku s elektrostartem DS-521BiS AGATHA. Těšíme se na Vás. Vaše VARI.