Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

GALABAU Norimberk

GALABAU Norimberk 3. 9. 2022

Srdečně Vás zveme na letošní největší veletrh zahradní a komunální techniky v Německu, který se koná od 14. do 17. září 2022 v Norimberku pod názvem GaLaBau. 

Nepropásněte příležitost prohlédnout si stroje VARI včetně novinek letošního roku. Přichystali jsme pro Vás i sekci novinek pro rok 2023/2024, máte se  tedy opravdu na co se těšit. Najdete nás na společném stánku našeho výhradního importéra firmy Hans Rumsauer GmbH v hale 10.0, plocha 214 a 215. Těšíme se na Vaši návštěvu. Vaše VARI a RUMSAUER.eu.

hall-10