Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Hobby České Budějovice (8.-12.5.2019)

Hobby České Budějovice (8.-12.5.2019) 4. 5. 2019

Rádi bychom vás pozvali na jedinečnou zahrádkářskou výstavu HOBBY 2019, která se koná od 8. do 12. května na výstavišti v Českých Budějovicích. VARI najdete na stánku AGROZETU ČESKÉ BUDĚJOVICE, a.s. na volné ploše před přístřeškem C1 u rybníka.

Budete si moci prohlédnout a částečně vyzkoušet malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem a s příslušenstvím pro obdělávání půdy, také malotraktor VARI GLOBAL s třetím kolem TK-01 a se sněhovými řětezy, což jsou novinky letošního roku. Dále se pak můžete těšit na multifunkční RAPTOR Hydro se sulkou a s adaptéry pro sečení a mulčování, na bubnové sekačky AGATHA a nový senohrab SH-600 k bubnové sekačce Lucina MaX. Nebude chybět ani travní traktor RL 84 H za akční cenu. Těšíme se na vás každy den od 9 do 18 hodin, v neděli pak jen do 17 hodin.