Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Hobby České Budějovice

Hobby České Budějovice 6. 5. 2022

rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou zahrádkářskou výstavu HOBBY 2022, která se koná od 11. do 15. května na výstavišti v Českých Budějovicích. VARI najdete na stánku AGROZETU ČESKÉ BUDĚJOVICE, a.s. na volné ploše před přístřeškem C1 u rybníka.

Budete si moci prohlédnout malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem, dále pak adaptéry převodové skříně dsk-316.1PSVN - bubnového sečení SAMSON-56 a mulčovače TAJFUN-52, nebo bubnovou sekačku DS-521 AGATHA.

Těšíme se na Vás. Vaše VARI a AGROZET České Budějovice