Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

HONDA DAY Liberec (19.5.2019)

HONDA DAY Liberec (19.5.2019) 11. 5. 2019

Srdečně vás zveme do Liberce na testování a praktické předvedení strojů HONDA a VARI. Přijeďte v neděli 19.5. s rodinou do Vesce! 

Akce se koná od 10 do 18 hod. a ze sortimentu zahradní techniky VARI můžete na místě otestovat například naše zahradní traktory a travní sekačky, dále oblíbené bubnové sekačky Agatha či letošní novinku - vyžínač křovin AF-550, podvozek k pohonným jednotkám VARI. Vyzkoušet můžete také štěpkovač větví RAPIDO. Jako každoročně je připraven bohatý doprovodný program s atrakcemi pro dospělé i děti. Těšíme se na vás!