Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Honda Day Liberec

Honda Day Liberec 16. 5. 2022

Srdečně vás zveme do Liberce na testování a praktické předvedení strojů HONDA, VARI, EGO a SELVO. Přijeďte v neděli 22.5.2022 s rodinou do Vesce! 

Akce se koná od 10 do 18 hod. a ze sortimentu zahradní techniky VARI můžete na místě otestovat například oblíbené bubnové sekačky DS-521 Agatha či letošní novinku BDR-720, vyžínač křovin AF-550 s pohonnou jednotkou PJGCVX200.

Dále si budete moci vyzkoušet celou řadu motorových sekaček, křovinořezů, robotických sekaček, zahradních traktorů a dalších strojů značky Honda. Nebude chybět ani značka SELVO (elektrické vozíky a elektromobily ) nebo EGO (akumulátorová zahradní technika). Všechny tyto značky patří do holdingové společnosti BG TECHNIK a máte tak mimořádnou příležitost si všechny otestovat na jednom místě. Jako každoročně je připraven bohatý doprovodný program s atrakcemi pro dospělé i děti.

Těšíme se na Vás. Vaše VARI a BG TECHNIK Liberec