Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

HONDA Day Praha Velká Chuchle (11.5.2019)

HONDA Day Praha Velká Chuchle (11.5.2019) 5. 5. 2019

V sobotu 11.5. od 10 do 17 hod. jste srdečně zváni na velký testovací den zahradní techniky VARI a HONDA - HONDA Day. Přijďte si vyzkoušet VARI a HONDU v akci.

Na velké travnaté ploše u Vltavy si budete moci vyzkoušet travní sekačky, travní traktory, bubnové sekačky, mulčovače nebo se projedete na motorových člunech. Budete si moci vyzkoušet také seniorské vozíky SELVO. S VARI a HONDOU si užijete báječný den :-)