Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Husqvarna Profi den, Tuchoměřice (17.9.2019)

Husqvarna Profi den, Tuchoměřice (17.9.2019) 8. 9. 2019

Spolu s naším značkovým prodejcem PROMAT, spol. s r.o. vás srdečně zveme do Tuchoměřic, kde 17.9.2019  od 10:00 do 15:00 proběhne na fotbalovém hřišti TJ SOKOL Tuchoměřice testovací den zahradní techniky, tzv. Husqvarna profi den, i za účasti VARI.

Zde si budete moci vyzkoušet stroje v akci na vlastní kůži. Z VARI se můžete těšit na zametací kartáč CB-80 s příslušenstvím, ocelový kartáč B-35 VEDEX, mulčovače a vyžínače F-550 a F-700 Hydro HURRICANE a nebude chybět ani štěpkovač RAPIDO plus. Přijďte si s námi zavrčet, těšíme se na vás.