Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Inovace pohonné jednotky PJGCVx200

Inovace pohonné jednotky PJGCVx200 22. 6. 2021

Inovovali jsme pohonnou jednotku PJGCVx200. Od červnové výroby dostala nové krytování motoru, které je navrženo exkluzivně pro VARI. 

VARI již toto krytování používá u jednoúčelových bubnových sekaček a vyžínačů křovin / mulčovačů, dále u multifunkčních nosičů MaX. Dojde tak ke sjednocení vzhledu a k vytvoření kompaktního celku z hlediska výkonu, užitných vlastností a uživatelského komfortu.