Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

JARNÍ ZEMĚDĚLEC 2019 Lysá nad Labem - 20.-24.3.2019

JARNÍ ZEMĚDĚLEC 2019 Lysá nad Labem - 20.-24.3.2019 8. 3. 2019

Srdečně Vás zveme na výstaviště do Lysé nad Labem, kde se ve dnech 20. - 24.3.2019 koná již 49. národní výstava zemědělství, zahrádkářství a potravinářství.

Zahradní techniku VARI si můžete prohlédnout na stánku našeho značkového prodejce, firmy AGROZETCENTRUM Mladá Boleslav. Těšit se můžete např. na malotraktor VARI GLOBAL s oboustranným pluhem či hrobkovacími radlicemi pro sázení brambor, bubnovou sekačku DS-521BiS Agatha s elektrickým startováním INSTART či provzdušňovač trávníků PP-60.
Po celou dobu výstavy se konají odborné přednášky, soutěže a jako každoročně je připraven bohatý doprovodný program. Těšíme se na vás. Vaše VARI.