Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Když starý motor doslouží

Když starý motor doslouží 22. 5. 2020

Stalo se Vám, že Vás začal v polovině práce začal zlobit motor a pak jste ho už nenastartovali? Nejste sami. To se stalo už mnohým zahrádkářům s letitým dvoutaktním motorem. 

Bohužel nic netrvá věčně. Proto je tu akce EKO DOTACE. Pořídíte nový motor výměnou za starý. K nové jednotce přikoupíte dva upínací nýty s drážkou (obj. číslo 3004200050) a dvě matice M5 (obj. číslo 51311120093) celkem za 155 Kč, což Vám stačí k upnutí nové pohonné jednotky na Vaši stávající převodovku. Nyní stačí již jen původní pružné kolíčky, za které jste upínali Vaši starou PJ jemně kladívkem vyklepnout. Pro vyklepnutí použijte nějakou tyčku s plochým koncem, např. seříznutý hřebík, o max. průměru 5 mm. Do vzniklého otvoru pak přišroubujete nové drážkované nýty, za které přichytíte spony Vaši nové PJ. Pokud se na úpravu necítíte, požádejte prodejce nebo nejbližší autorizovaný servis VARI. Vaše proorávací sestava s novým srdcem je připravena k práci. Pěstujte a buďte soběstační s VARI.cz.