Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Kemp sečení vysoké trávy Šiklův mlýn Zvole n.P. (28.-29.5.2017)

Kemp sečení vysoké trávy Šiklův mlýn Zvole n.P. (28.-29.5.2017) 17. 5. 2017

Jako každý rok, tak i letos navštívíme westernové městečko Šiklův mlýn Zvole nad Pernštejnem, kde si budete moci sami vyzkoušet kvalitní bubnové sekačky a mulčovače VARI v extrémních podmínkách.

Kemp bude zaměřen převážně na novinky letošního roku – bubnovou sekačku DS-521BiS Agatha, kterou nastartujete pouhým stisknutím tlačítka. Jedná se o první bubnovou sekačku s elektrostartem v Evropě. Dále se seznámíte s celou řadou travních sekaček s pojezdem a novinky loňského roku - mulčovač F-700 Hydro  a multifunkční nosič RAPTOR Hydro s příslušenstvím, který má v příslušenství také novinku - obraceč sena ROP-115.

28.5. je tato akce spojena se Dnem dětí, westernové městečko připravilo bohatý program, a na VARI stánku se děti mohou těšit na soutěž o hodnotné ceny.

Svou účast prosím potvrďte na e-mail: %.Go1Wp6LTIk8729g. Těšíme se na Vás. Vaše VARI