Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

MALÝ, ALE ŠIKOVNÝ na jarní úklid, a nejen pro něj!

MALÝ, ALE ŠIKOVNÝ na jarní úklid, a nejen pro něj! 22. 2. 2019

Zametací kartáč CB-80 s bohatým příslušenstvím je ideálním pomocníkem pro obce, firmy, ale i pro náročnější soukromníky. Je vhodný na chodníky, parkoviště a ostatní zpevněné plochy.

Hravě si poradí se sněhem, v kombinaci s odhrnovací radlicí klidně s vrstvou i 20 cm. Po oblevě pak jednoduše uklidí posypový materiál, který může namést do sběrného boxu BS-80. V létě vám pomůže s běžným úklidem a na podzim si hravě poradí s napadaným listím. Zkrátka pomocník pro celoroční použití. A po připojení antiprachové plenty, která brání odlétání meteného materiálu (např. štěrk), může uklízet i parkoviště, protože nepoškodí lak zaparkovaných aut.