Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Mistrovství republiky v motokrosu Pacov (5.5.2019)

Mistrovství republiky v motokrosu Pacov (5.5.2019) 28. 4. 2019

Dovolte, abychom vás pozvali na mezinárodní mistrovství České republiky v motokrosu, které se koná v neděli 5.5. na oblíbené trati v Pacově.

Ne, VARI nezaložilo nový motokrosový tým, se kterým by brázdilo závody, ale bude zde se svým stanem na místě pro mytí motorek účastníků. Naše tlakové myčky W3000Z a W3000V s pohonnou jednotkou zde budou pomáhat s odstraněním bahna z motorek. Přijďte strávit pohodový den plný řevu motorů a vůně spáleného benzínu. Vaše VARI.