Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Než začne růst první tráva!

Než začne růst první tráva! 4. 3. 2019

Než začne růst první tráva, je potřeba zrekultivovat plochy, které jste zapomněli nebo nestihli posekat, aby na nich nezůstala stařina. Nová tráva tak poroste bez problémů a nebude podrostlá.

Vlajková loď F-700 Hydro, která je určená do těžkého nasazení, se nezastaví téměř před ničím. Pomáhá např. i při údržbě protipovodňových poldrů, které chrání obydlené oblasti před přívaly vody. Díky hydrostatické převodovce s uzávěrkou diferenciálu a velkým pojezdovým kolům pro ni nejsou problémem ani velké svahy. Mulčovač F-700 Hydro a další modely najdete v kategorii Mulčovače, vyžínače.