Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Nosič NM1-001 - novinka 2021

Nosič NM1-001 - novinka 2021 22. 3. 2021

Nosič NM1-001, jak skoro všichni pěstitelé brambor vědí, slouží k připojení hrobkovacích radlic. Málokdo ví, že i pasivních pleček, které slouží k pletí a podmítání.;-)

Nový nosič neztratil nic ze své funkčnosti, spíše naopak. Má nové zinkované třmeny pro rozteč radliček 48 – 61 cm, přední držák pro 5kg vyvažovací závaží. Nechybí ani znamenák pro udržení rozteče mezi hrobkami. Třešničkou na dortu je laserem řezané logo VARI, které Vás utvrdí v tom, že se jedná o originál.