Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyVARI powered by EGOVARI powered by EGOReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Nová videa

Nová videa 11. 8. 2021

Celý červen jsme pro Vás natáčeli a věnovali se sečení trávy a ani o prázdninách neleníme a přinášíme několik nových videí týkající se např. půdních prací nebo přípravě palivového dřeva na zimu.

 

 

Hned na začátku prázdnin jsme si vzali do parády historickou uličku, kterou jsme zbavili plevele pomocí ocelového kartáče B-35 VEDEX. A byl to opravdu extrém.

 

Chcete vědět, jak pečovat o pohonnou jednotku HONDA, aby vydržela co nejdéle?

 

Pak jsme navštívili prodejnu v Praze Chuchli, kde nakoupíte nejen stroje a náhradní díly VARI, ale také HONDA, EGO nebo SELVO.

 

Ke konci července jsme již připravovali palivové dřevo pomocí multifunkčního nosiče RAPTOR Hydro s vozíkem a štípačky VARI 8 TON SUPER FORCE, kterou používá Pizzeria Vyžlovka Čáslav.

 

Začátkem srpna jsme štípali dřevo do kamen pomocí štípačky VARI 5 TON SUPER FORCE.

 

A nedávno jsme ukončili sérii o bramborách, kdy po jarní přípravě půdy a sázení brambor, jsme v červnu proorali a nyní i vyorali. K dispozici byli dvě různá pole s různou půdou.

 

Prázdniny ještě nekončí a my také s natáčením nekončíme. Sledujte proto náš youtube kanál VARI STROJE , kde se dozvíte hned o nových videích VARI.

A pokud byste se chtěli dozvědět ještě více, mrkněte na blog moje.vari.cz, kde uživatelé – blogeři píšou ve svých článcích své názory, postřehy a zkušenosti na daný produkt a není toho málo.

Tak hezké prázdninové shlédnutí a počtení s VARI.

Vaše VARI

Kalendář akcí 2023

Připravili jsme pro Vás přehled výstav, předváděcích akcí, praktických kempů a dalších akcí, na kterých najdete značku VARI. 

Více