Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Nové 3D prohlížení strojů VARI

Nové 3D prohlížení strojů VARI 12. 7. 2017

Spustili jsme pro vás nové 3D prohlížení strojů VARI nejen na počítači, ale nově i v mobilních zařízeních a tabletech. Prohlédněte si stroje VARI ze všech stran!

Pro prohlížení vašeho oblíbeného stroje nebo sestavy otevřete kartu daného produktu a klikněte na záložku "3D". Stroj se vám bude automaticky otáčet dokola, v jakékoli poloze si jej však můžete zastavit pro podrobné prostudování nebo pomocí šipek posouvat. Produkt si můžete zobrazit také na celou obrazovku, dokonce si lze prohlédnout čtyři nejdůležitější detaily. Díky nové technologii si můžete stroje VARI prohlédnout ze všech stran v pohodlí domova, nebo i na cestách.