Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Novinky v sortimentu štípaček na dřevo

Novinky v sortimentu štípaček na dřevo 10. 2. 2019

Štípače na dřevo jsou robustní stroje, které dokáží štípat polena, do kterých se již prakticky nelze pustit sekerou. Topení dřevem je stále modernější a oblíbenější. Dřevo je obnovitelný zdroj, který navíc vytváří harmonickou atmosféru i příjemné teplo. V letošním roce Vám přinášíme mnoho novinek z této sekce.

Již nyní můžete objednávat štípače VARI 8 TON SUPER FORCE na 230 nebo 400 V se štípací silou 8 tun nebo profesionální štípač VARI 18 TON SUPER FORCE určený pro nejnáročnější použití převyšující běžné domácí potřeby. Další typy štípaček budou brzy následovat.