Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Novinky v "travním programu" VARI pro rok 2018

Novinky v "travním programu" VARI pro rok 2018 16. 1. 2018

V loňském roce jsme zavedli do sortimentu VARI čtyři modely travních sekaček s pojezdem. Tyto travní sekačky se hned ve svém prvním roce díky vám staly velice úspěšné, proto jsme se rozhodli tuto řadu ještě rozšířit. 

Nově vám přinášíme elektrické sekačky, další sekačky motorové s pojezdem i bez pojezdu a ještě silnější křovinořez VARI 522HB ke stávající VARI 432HB. A díky veliké poptávce na samém vrcholu najdete dva modely travních traktorů o šíři záběru 84 a 98 cm, které se vyznačují vynikajícím poměrem cena/výkon. Věříme, že tímto širokým a uceleným "travním programem VARI" uspokojíme velkou skupinu příznivců značky VARI, kterým tento druh produktů u VARI chyběl. Všechny novinky budeme před sezónou postupně naskladňovat, předpokládaná dostupnost je uvedena u každého produktu. Již teď si je však můžete objednat na e-shopu VARI, nebo u značkových prodejců po celé ČR. A nezapomeňte stále sledovat webové stránky VARI, začátkem března se totiž můžete těšit na další novinky, tentokrát v tradičním sortimentu VARI.