Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Nový sortiment na podnikové prodejně VARI!

Nový sortiment na podnikové prodejně VARI! 17. 12. 2019

Vážení zákazníci, s velkou radostí vám oznamujeme, že na podnikové prodejně je již nyní k dispozici zcela nový sortiment bateriové zahradní techniky světového výrobce EGO.

Bezemisní a výkonné stroje pro vaši zahradu, to je EGO. Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet široký sortiment rotačních sekaček, fukarů, vyžínačů a křovinořezů, nůžek na plot nebo řetězových pil. Distributorem značky EGO je společnost BG Technik, do jejíž skupiny patří i VARI, a.s. EGO překoná vaše představy a očekávání!