Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

PF 2020

PF 2020 18. 12. 2019

Vážení přátelé a příznivci značky VARI, děkuji Vám, že stále ve větší míře nakupujete stroje od  tradičního českého výrobce a neustále tak rozšiřujete skupinu spokojených uživatelů.

Letošní rok byl pro VARI mimořádně úspěšný. Pro novou sezonu 2020 pro Vás chystáme řadu novinek, které Vám jistě udělají radost. Chtěl bych vám popřát především mnoho štěstí, zdraví a osobních úspěchů a přeji si, ať Vám stroje VARI i nadále pomáhají řadu dalších let.

Veselé Vánoce vám jménem celého VARI přeje Tomáš Belinger

PF-2020