Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

PODHORY 2019 (6.6.2019)

PODHORY 2019 (6.6.2019) 28. 5. 2019

Ve čtvrtek 6.6. od 10 do 16 hodin se koná v Čisté v Krkonoších zemědělská výstava Podhory 2019. Podhory jsou pořádané Okresní agrární komorou a jsou zaměřené na sečení zpracování pícnin.

Kromě velké zemědělské techniky si zde budete moci prohlédnout i malou mechanizaci VARI. Díky zaměření výstavy vám zde představíme především multifunkční stroje pro sečení vysoké trávy. Uvidíte zde bubnovou sekačku BDR-620 Lucina MaX, vyžínač křovin F-580 BiS Hurricane MaX a k nim nový adaptér senohrab SH-600, který velmi dobře poslouží k obracení i skulování sena. Dále se můžete těšit na RAPTOR Hydro s nástavci bubnová sekačka RBS-700 a obraceč sena ROP-115. Některé stroje VARI uvidíte také v komentované přehlídce. Těšíme se na vás.