Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

PŘEDVÁDĚCÍ AKCE BOBR SERVIS DĚČÍN - HUSQVARNA PROFI DEN (3.5.2017)

PŘEDVÁDĚCÍ AKCE BOBR SERVIS DĚČÍN - HUSQVARNA PROFI DEN (3.5.2017) 27. 4. 2017

Srdečně vás zveme do Děčína, kde 3.5. od 10 do 16 hod. pořádá náš značkový prodejce BOBR servis předváděcí akci pro profesionály i zahrádkáře, která je zahrnuta do programu tzv. HUSQVARNA profi dny. VARI patří k významným dodavatelům BOBR servisu, nemůže zde tedy chybět.

Na VARI stánku si budete moci vyzkoušet především stroje pro komunální údržbu, jako např. zametací kartáč CB-80, nový ocelový kartáč B-35 VEDEX pro mechanické odstraňování plevele ze spár dlažeb nebo multifunkční nosič RAPTOR HYDRO s mulčovačem a bubnovou sekačkou, který se vyznačuje hydrostatickou převodovkou, osmikoňovým motorem a automatickou uzávěrkou diferenciálu. Nebude chybět ani štěpkovač RAPIDO či tlaková myčka W3000V. Těšíme se na vás.