Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Předváděcí akce MAT - Milan Milichovský Havl. Brod (16.4.)

Předváděcí akce MAT - Milan Milichovský Havl. Brod (16.4.) 12. 4. 2019

Srdečně vás zveme na velkou předváděcí akci a testování strojů při práci, kterou pořádá 16.4. na letišti v Havl. Brodě náš značkový prodejce MAT - Milan Milichovský. Těšit se můžete na stroje především pro komunální údržbu a zpracování dřeva.

Na stánku VARI si budete moci prohlédnout a vyzkoušet zametací kartáče CB-80 příslušenstvím a RKV-1000 pro RAPTOR Hydro, ocelový kartáč B-35 Vedex, profesionální mulčovač F-700 Hydro a také drtiče a štěpkovače. Pro zahrádkáře bude připravena bubnová sekačka BDR-620 LUCINA MAX včetně nového adaptéru senohrab SH-600. Kompletní seznam vystavených produktů naleznete níže. Těšíme se na vás.