Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Předváděcí akce Ostrava, Mladá Boleslav, Úpice, Vyskeř - 27.4.2019

Předváděcí akce Ostrava, Mladá Boleslav, Úpice, Vyskeř - 27.4.2019 23. 4. 2019

Nemáte program na sobotu 27.4.2019? Srdečně vás zveme na další výstavy a předváděcí akce! Příležitostí, jak vyzkoušet zahradní a komunální techniku je hned několik: výstava zahradní techniky v areálu firmy Agrozetcentrum Mladá Boleslav, předvedení strojů Honda a VARI v rámci Honda Day v Ostravě, tradiční Den otevřených dveří firmy MELICHAR CZ v Úpici nebo již 13. ročník oblíbené Traktoriády Vyskeř v Českém ráji.

Jubilejní 20. výstava zahradní a komunální techniky se koná v areálu našeho značkového prodejce firmy Agrozetcentrum Mladá Boleslav a navštívit ji můžete od 9 do 14 hodin.

Předvedení zahradních strojů HONDA a VARI proběhne v areálu firmy BG Technik v Ostravě od 9 do 16 hodin.

Tradiční den otevřených dveří pořádá firma MELICHAR CZ, pobočka Úpice - program bude připravený od 8 do 15 hodin.

Závody traktorů a malotraktorů na Jičínsku jsou již tradiční akcí, které se účastní také náš značkový prodejce firma AB PROFI. Traktoriáda Vyskeř 2019 se koná na nouzové ploše polního letiště v obci Vyskeř na Jičínsku od 10 do 15 hodin.

Ze sortimentu VARI si nenechte ujít travní traktory, travní sekačky a řadu dalších výrobků - bubnové sekačky Agatha, vyžínače křovin, multifunkční stroje MaX včetně modelů s technologií inStart, rotační kypřiče a stavebnicový systém VARI s širokou škálou příslušenství.   

Všechny akce lákají na bohatý doprovodný program, občerstvení a soutěže pro všechny věkové kategorie. Těšíme se na vás!