Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

PŘEDVÁDĚCÍ AKCE TECHNIKA POLÁČEK - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, 18.4.2019

PŘEDVÁDĚCÍ AKCE TECHNIKA POLÁČEK - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, 18.4.2019 14. 4. 2019

Spolu s naším značkovým prodejcem, firmou Technika Poláček, vás srdečně zveme na předváděcí akci, která se uskuteční ve čtvrtek 18. dubna na ploše sportovního areálu v Jarcové u Valašského Meziříčí.

V rámci ukázky žací a komunální techniky významných značek se můžete těšit také na sortiment VARI - vystaven bude oblíbený malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem a příslušenstvím, multifunkční stroj RAPTOR Hydro se svými adaptéry pro mulčování a sečení trávy, profesionální mulčovač F-700 Hydro a vyzkoušet můžete i zametací kartáče CB-80 a Vedex. Přijďte si zpestřit velikonoční prázdniny! Těšíme se na vás.