Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

PŘEDVÁDĚCÍ DEN HSQ CENTRUM TŘESKONICE (20.4.2017)

PŘEDVÁDĚCÍ DEN HSQ CENTRUM TŘESKONICE (20.4.2017) 15. 4. 2017

Srdečně vás zveme do obce Třeskonice na Lounsku, kde v areálu střelnice pořádá náš značkový prodejce HSQ centrum Předváděcí a testovací den zahradní techniky. Akce je zaměřena především na údržbu zeleně a komunální úklid.

Prohlédnout a v náročném terénu na vlastní kůži vyzkoušet si budete moci nový multifunkční RAPTOR HYDRO s bubnovou sekačkou a mulčovačem, velký profesionální mulčovač F-700 HYDRO nebo vyžínač křovin F-550. Nebude chybět ani bubnová sekačka BDR-620 Lucina Max, štěpkovač RAPIDO plus a zametací kartáč CB-80. Přijeďte si vyzkoušet, co stroje VARI dokáží. Připraveno bude také bohaté občerstvení. Těšíme se na vás.