Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

PŘEDVÁDĚCÍ DEN HUTAB S.R.O. (9.5.2017)

PŘEDVÁDĚCÍ DEN HUTAB S.R.O. (9.5.2017) 5. 5. 2017

Srdečně vás zveme do Tábora, kde 9.5. pořádá náš značkový prodejce HUTAB předváděcí den v areálu své prodejny. Můžete se těšit na velkou přehlídku strojů VARI a HUSQVARNA.

Prohlédnout a částečně vyzkoušet si zde budete moci novinky letošního roku, kterými jsou travní sekačky s košem, tlaková myčka W3000V pod motory VARI či ocelový kartáč B-35 VEDEX, dále také zametací kartáč CB-80štěpkovač RAPIDO s pohonnou jednotkou PJXP200. Nebude chybět ani nový multifunkční komunální nosič RAPTOR HYDRO s bubnovou sekačkou a mulčovačem či mulčovač F-550. Těšíme se na vás.