Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

PRO OBCE A KOMUNÁLNÍ SLUŽBY

PRO OBCE A KOMUNÁLNÍ SLUŽBY 12. 9. 2017

VARI je českým výrobcem a prodejcem zahradní techniky, který má tradici téměř 50 let na trhu. Značku VARI jistě už znáte, nebo možná používáte a to především díky legendárnímu malotraktoru TERRA. Každá obec dnes musí řešit údržbu chodníků, komunikací i obecní zeleně a VARI na to reaguje neustálým rozšiřováním sortimentu tak, aby všechny tyto činnosti podpořil a přitom nijak zásadně nezatížil obecní rozpočet. Kromě jednoúčelových strojů vyrábí VARI stroje multifunkční a stavebnicové, jejichž využití je možné stále rozšiřovat a doplňovat.

Techniku VARI můžete v obci používat celý rok!

VARI vyrábí osvědčenou linii strojů pro úklid chodníků - zametací kartáče, malé sněžné frézy a radlice na sníh. Po odpojení adaptéru zametacího kartáče lze připojit adaptér mulčovače nebo bubnové sekačky a celá sestava vám slouží pro údržbu zeleně a těžko přístupných ploch v obci. Stejně tak odepínatelná pohonná jednotka může sloužit na více strojích stavebnice VARI a se sestavou s vozíkem mohou pracovníci provádět celoroční úklid či svoz odpadu v obci.

Evropská Unie vydala novou vyhlášku, která zakazuje chemickou likvidaci mechu a plevele na veřejných plochách. I na to máme řešení v podobě ocelového kartáče VARI B-35 VEDEX, který slouží právě pro ekologické mechanické čištění a odstraňování nečistot a plevele ze zpevněných ploch, zejména zámkových dlažeb. V zimě navíc snadno odstraní zmrazky a ušlapaný sníh. Tento stroj byl vyvinut pro německý trh, který si zakládá na čistotě svých měst a obcí a tato novinka letošního roku již má své oblíbence i v naší republice.

Komunální technika VARI není určena pouze pro obecní úřady, ale mohou ji používat též technické služby, firmy zabývající se úklidem veřejných ploch, správy objektů atd. Zejména zametací kartáče již pomáhají při úklidu mnoha hřbitovů, sportovních areálů, škol, hotelových komplexů, atd.

V případě, že vaše obec zatím nevlastní žádnou část techniky VARI, navrhneme optimální řešení a sestavu přesně pro vaše potřeby. Stroje přivezeme a předvedeme při praktické ukázce.

Nabídka VARI je široká, a proto je nejlepší ji vždy postavit na míru.  Co vám tedy firma VARI může poskytnout?

  1. Individuální nabídku, doplnění či zprovoznění starší techniky Terra/Vari v obci
  2. Zaškolení obsluhy, předprodejní servis a dopravu do obce ZDARMA
  3. Servis, údržbu a repasi pro stroje dříve vyrobené a to jak vlastním značkovým servisem, tak prostřednictvím autorizovaných servisů po celém území ČR.
  4. Předváděcí akci v obci
  5. Profesní malou komunální techniku, zametací a ocelové kartáče, sněžné frézy, radlice na sníh, sestavy s vozíkem, atd.